James Abbot Mcneill Whistler

521363

JAMES ABBOT MCNEILL WHISTLER (1834-1903), Billingsgate (Billingsgate Market), signerad och daterad i plåten, 1859, etsning, 16x23 cm

Gulnad

Fack 40

James Abbot Mcneill Whistler
Budhistorik (4 bud)

3832989
3830566
3817029
3815808

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.