slaglåspistol

521360

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, mässingsbeslag, längd 56 cm

delvis kopletterad, slitage, skador

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Geijersgatan 14, Göteborg

slaglåspistol

Budhistorik (26 bud)
3846733
3843342
1 900
3844929
1 800
3843342
1 700
3844928
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.