Ritbord

521357

RITBORD, 1950-tal, Nike Eskilstuna, stomme i lackerat järn, regelbar höjd, 178x126 cm

Smärre lackbortfall och rost, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Ritbord

Budhistorik (10 bud)
3830699
3830128
3830127
3830126
850
3830124
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.