Gustav Rudberg oljemålning

521356

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Båten", signerad Rudberg, daterad a tergo 1963, olja på duk, ca 47x65 cm

Tavelvagn 1

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3831733
7 200
3832580
7 000
3831733
5 200
3830693
5 000
3830269
4 800

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.