Oidentifierad konstnär oljemålning

521352

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Båt vid kaj, signerad och daterad Lange Johnsson 1969, olja på duk, ca 71x92 cm

Fack 6

Budhistorik (1 bud)

3831303
2018-02-20 07:57:31

2018-02-20 kl 18:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.