Golvlampa 1920-tal

521338

GOLVLAMPA, 1920-tal, med tre ljuspunkter, smide, dekor av flicka med hind, höjd inkl skärm ca 142 cm

Lagning

Belysning, Golvlampor

Golvlampa 1920-tal

Budhistorik (5 bud)
3831734
550
3828701
500
3831655
450
3828701
3826570

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.