Salvador Dali etsning

521336

SALVADOR DALI (1904-1989): "L'Académie de Paris", 1971, signerad och numrerad Dali 56/350, handkolorerad etsning, tryckt på Archespapper, ca 57x76 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Salvador Dali etsning

Budhistorik (7 bud)
3833070
3831279
3830952
3823649
750
3816886
700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.