Viytrin med sidoskåp flambjörk

521333

VITRIN med sidoskåp, 1920/30-tal, flambjörk med intarsia, inredd med hyllplan i trä och glas, vitrindel med senare belysning, höjd 139, 164x36 cm, nyckel finns

Nyckel finns, bruksslitage, nyckelbussningar saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Budhistorik (4 bud)

3843980
600
3843979
550
3842672
500
3830716

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.