Bokhylla ek 1930-tal

521319

BOKHYLLA, ek, 1930-tal, lådor i sargen, draghandtag i koppar, höjd 79, 91x25 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Bokhylla ek 1930-tal

Budhistorik (43 bud)
3833602
5 400
3833592
5 200
3833589
5 000
3833578
4 800
3833576
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.