Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

521309

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Landskap, signerad och daterad Lynge-A 44, olja på duk, 66x73 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

3831684
500
3817961
450
3817961

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.