Jenny Nyström, akvarell

521307

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Kyssen, signerad Jenny Nyström, akvarell på papper, 25,5 x 17,5 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Jenny Nyström, akvarell

Budhistorik (16 bud)
3838912
18 000
3832346
17 500
3832345
17 000
3829914
16 500
3828910
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.