Alexius Huber väggrelief

521302

ALEXIUS HUBER (född 1939): Komposition, signerad Alexius Huber, olja på spånplatta med applikation av skulpterad kopparplåt, ca 62x120 cm

Konst, Modernt måleri, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Alexius Huber väggrelief

Budhistorik (14 bud)
3837842
3837849
3837842
1 900
3837846
1 800
3837842
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.