Oljemålning 1 par

521285

OIDENTIFIERAD KONTSTNÄR (17/1800-tal): 1 par Sydlänskt landskap, olja på duk, ca 27x35 cm vardera

Omfattande krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1 par

Budhistorik (36 bud)
3830351
5 200
3830192
5 000
3830192
4 800
3829427
4 600
3829427
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.