Matbord regencystil

521283

MATBORD, regencystil, 1900-tal, skivan fanerad i idegran, 2 iläggsskivor, underrede av massiv mahogny, 3 pelarben, beslag, tassar/fothylsor och hjultrissor i mässing, höjd ca 74, totallängd ca 350 x 106,5 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Matbord

Rum 4

Matbord regencystil

Budhistorik (25 bud)
3830107
9 000
3832068
8 800
3830107
8 600
3832067
8 400
3830107
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.