August Hagborg akvarell

521280

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Dalarpar utanför timmerstuga, signerad Hagborg, akvarell, bladmått ca 33,5x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 16

August Hagborg  akvarell

Budhistorik (10 bud)
3831713
1 900
3830367
1 700
3828065
1 600
3828062
3828060
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.