Westerstrand väggur

521277

WESTERSTRANDS, väggur, 1900-talets mitt, fanérat i valnöt, arabiska siffror i mässing, höjd ca 30, 29x10 cm, lod och pendel medföljer

Smärre ytskador

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 5

Westerstrand väggur

Budhistorik (1 bud)

3826584
2018-02-18 08:59:07

2018-02-20 kl 21:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.