Urrna Rörstrand

521256

URNA, med hänklar, omkring 1900, Rörstrand, majolika, höjd ca 39 cm

Smärre slitage, repor

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Urrna Rörstrand

Budhistorik (7 bud)
3847346
650
3841285
600
3841285
550
3830936
500
3830936

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.