Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål

 
 
 
Auktionsnr
521252
 
Beskrivning

TORUN BÜLOW-HÜBE, armbandsur, stål, för Georg Jensen, 19/2000-tal, quartz, safirglas, refnr. 327, boettnr. 82028, integrerat armband (M), diameter 33,2 mm, originaletui


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (9 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
3843595
2018-02-24 16:22:13
4 000
3842443
2018-02-24 09:49:18
3 400
3842442
2018-02-24 09:49:08
3 200
3842441
2018-02-24 09:48:48
3 000
3842416
2018-02-24 09:37:11
2 600
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-02-24 kl 17:09
Slutpris SEK:
4 000
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK