Bokstöd mässing

521244

BOKSTÖD, 1 par, mässing, i form av hjortar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 18 cm

Visst slitage

Diverse

Monter 6

Bokstöd mässing

Budhistorik (23 bud)
3831744
1 800
3831327
1 700
3831267
1 600
3830681
3830673
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.