Vettar

521242

VETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, träskurna, bemålade, draglina medföljer, läng ca 38 cm

Bruksslitage, skador

Nautica/Technica, Allmoge

Monter 6

Vettar

Budhistorik (15 bud)
3833791
1 900
3833768
1 800
3833710
1 700
3833402
1 600
3833350

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.