Stolar 1800-tal

521240

STOLAR, 1 par, 1800-tal, fanérade i mahogny, dekor av inkäggningar, sitsar i rotting, sitthöjd ca 42 cm

Smärre ytskador, en sits med skada

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar 1800-tal

Budhistorik

2018-02-20 kl 17:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.