Korg rotarbete

521238

KORG, Kina, 1900-tal, rotarbete, höjd inkl hänkel ca 60 cm

Smärre skador

Diverse

Rum 7

Korg rotarbete

Budhistorik (6 bud)
3831868
3829929
650
3816997
450
3816571
3815924

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.