Olle Almgren oljemålning

521234

OLLE ALMGREN (född 1914): Motiv från Järsö Roslagen, signerad och daterad 1954 Järsö Roslagen, olja på pannå, ca 39x69 cm

Tavelvagn 1

Olle Almgren oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3833694
2 800
3833700
2 600
3833694
2 400
3833692
3831386

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.