Taklampa frostat glas

521226

TAKLAMPA, vitt frostat glas, klotformad, 1900-talets mitt, höjd ca 45 cm

Mindre nagg, senare el

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7, Hylla 2

Taklampa frostat glas

Budhistorik (7 bud)
3832710
3832707
3832569
550
3831634
500
3829823
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.