Matservis Rörstrand

521221

RÖRSTRAND, "Sylvia", matservis, 25 dlr, porslin, 1900-talets andra hälft, bestående av: 6 djupa tallrikar, 6 mattallrikar, 6 assietter, 3 skålar, 3 uppläggningsfat, kanna

Ett uppläggningsfat med kantlagning.

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Matservis Rörstrand

Budhistorik (18 bud)
3831574
3831881
1 900
3831574
1 800
3831878
1 700
3831574
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.