John Lundqvist gips

521220

JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur, signerad John Lundqvist, gips, sockel i betsat trä, total höjd ca 37 cm

Spricka, nagg

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 9

John Lundqvist gips

Budhistorik (14 bud)
3832900
1 600
3832847
3832899
1 400
3832847
900
3832018
850

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.