Astri Bergman Taube mapp

521206

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mapp (5+1 st): "I Roslagens famn", signerade Astri Bergman Taube, 43/360, originallitografier, bladstorlek på 5 st ca 40x57 resp. 21x30 cm; en ramad

Fack 4

Astri Bergman Taube mapp

Budhistorik (6 bud)
3832008
650
3830847
600
3830331
550
3830846
500
3830331

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.