Skänk Malmsten

521197

CARL MALMSTEN, skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitmålad, tre lådor i sargen, etikettmärkt, höjd ca 109, 93x41 cm

Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Skänk Malmsten

Budhistorik (29 bud)
3831748
4 200
3831753
3831748
3 800
3831743
3 600
3831741
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.