Soffbord 1970-tal

521187

SOFFBORD, 1970-tal, med infälld glasskiva, förkromade stålrörsben, höjd 34,5, 80x140 cm

Slitage och repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Soffbord 1970-tal

Budhistorik (1 bud)

3833495
2018-02-20 20:33:26

2018-02-20 kl 20:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.