Ingegerd Möller oljemålning

521184

INGEGERD MÖLLER (född 1928): Komposition, signerad I. Möller, olja på duk, ca 40x30 cm

Fack 10

Ingegerd Möller oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3833269
3 400
3828967
3 200
3833262
3828967
2 800
3833258
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.