Sven Olof Ehrén litografi

521176

SVEN OLOF EHRÉN (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 10/150, litografi (5 delar) ca 30x271 cm

Två ihoptejpade blad, gulnader från bl.a tejp

Sven Olof Ehrén litografi

Budhistorik (9 bud)
3833639
700
3833299
650
3833243
600
3833184
550
3833120
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.