Taklampa 1900-tal

521167

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, kupa i vit glasmassa med spiralformat mönster, höjd 69, diameter 26 cm

Belysning, Taklampor

Rum 4

Taklampa 1900-tal

Budhistorik (17 bud)
3824638
3830922
3824638
1 400
3824603
1 300
3824637

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.