Miranda Havlova taklampa i plast

521163

MIRANDA HAVLOVA, "Rhytmic", takarmatur, 1900-talets andra hälft, Österrike, Vest Leuchten, plast, etikettmärkt höjd ca 48, diameter ca 46 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 3

Budhistorik (26 bud)
3832983
2 400
3832961
3832915
3832958
1 900
3832915
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.