Relief gjutjärn

521132

RELIEF, figurscen, gjutjärn, monogramsignerad och daterad -69, ca 38x38 cm

Diverse, Konst

Rum 17

Relief gjutjärn

Budhistorik (12 bud)
3828296
3826922
3826922
950
3828295
900
3826922
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.