Ulf Gripenholm

521130

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Torso, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1979, provtryck, färglitografi, bladmått ca 47x51 cm.

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Ulf Gripenholm
Budhistorik (21 bud)
3829680
3830675
3829680
1 600
3830662
3829680

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.