Ulf Gripenholm

521127

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm, numrerad 30/75, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm.

Oramad, smärre hörnveck

Rum 9, Vagga 1

Ulf Gripenholm
Budhistorik (1 bud)

3827213
2018-02-18 12:58:11

2018-02-19 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.