Spegel rokokostil

521113

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets första hälft, förgylld, ca 109x46 cm

Speglar

Rum 4

Spegel rokokostil

Budhistorik (27 bud)
3830679
3830635
3830635
1 900
3830219
1 800
3830633
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.