Kai Kristiansen

521112

KAI KRISTIANSEN, matgrupp, 5 dlr, Danmark, teak, bestående av: matbord med 2 iläggsskiva, för Jörg Stole, höjd 73, diameter 120, 2 iläggsskivor med sarg 50 cm vardera

Torkad stopning, slitage, repor

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 19

Kai Kristiansen

Budhistorik (16 bud)
3830156
6 200
3830145
6 000
3830153
6 000
3830145
5 800
3830149
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.