Byrå Louis XVI stil

521109

BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, fanerad med olika träslag, skiva i sten, 2 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 81, 72x41 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå Louis XVI stil

Budhistorik (13 bud)
3829369
1 400
3829831
1 300
3829369
3828863
3829367

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.