Ring 18 k vitguld briljantslipad diamant 0,05 ct

521105

RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,05 ct, stämplad 'HS' med svensk importstämpel, ringstorlek 17,5 mm, totalvikt ca 2,3 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (16 bud)
3829619
1 800
3829617
1 700
3829617
1 600
3829611
3829616

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.