Ring 18 k vitguld diamant

521104

RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,40 ct, kvalité TW(F-G)/IF, enligt certifikat, stämplad med 'HS' samt svensk importstämpel, ringstorlek 21 mm, totalvikt ca 2,6 g; intyg medföljer

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Ring 18 k vitguld diamant

Budhistorik (10 bud)
3829853
5 200
3827276
5 000
3827091
3 400
3826665
3 200
3826322
650

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.