Väggpanel

521102

VÄGGPANEL, 1700-tal, enligt uppgift från kyrka i Uppland, furu, 2-delad, höjd ca 202, 132x 19 cm

Skador, maskstungen, senare ihopmontering

Möbler, Övriga möbler

Rum 1

Väggpanel

Budhistorik (10 bud)
3830216
2 800
3829902
2 600
3816549
2 400
3816547
3816546

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.