Ann Nyström Grundell

521100

ANN NYSTRÖM GRUNDELL (född 1942): "Kaos", monogramsignerad ANG, olja på duk, ca 80x95 cm

Fack 12

Ann Nyström Grundell

Budhistorik (5 bud)
3830533
3830368
3828920
900
3827070
650
3817175
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.