Viola Gråsten draperi

521083

VIOLA GRÅSTEN, draperi, för NK textil, 1950-tal, fållad, 198x115 cm

Bruks- och åldersslitage, mindre hål.

Diverse, Mattor/Textilier, Design

Viola Gråsten draperi

Budhistorik (12 bud)
3829392
3822818
3822818
900
3828412
850
3822818

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.