Knivar 4 st

521078

KNIVAR, 4 st., samearbeten, en daterad 1984, i ben med svärtad dekor samt läderhölje, 3 st signerad L.L, längd 15-20 cm

Vapen/Medaljer, Blankvapen

Knivar 4 st

Budhistorik (19 bud)
3824260
1 400
3820436
1 300
3815040
3820435
3815040

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.