Vinkanna

521069

VINKANNA, cloisonné, troligen 1800-tal, höjd 30 cm

slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Geijersgatan 14, Göteborg

Vinkanna

Budhistorik (31 bud)
3830070
9 200
3830135
9 000
3830070
8 800
3830090
8 600
3830070
7 000

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.