Serveringsvagn

521067

SERVERINGSVAGN, teak, Danmark, 1950-tal, utfällbart, danish control furniture makers, höjd 63, 80x45, totallängd 129 cm

Slitage, två hjul lösa

Möbler, Övriga möbler

Rum 2

Serveringsvagn

Budhistorik (22 bud)
3829938
3829936
3829931
1 900
3829935
1 900
3829931
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.