Børge Mogensen matbord

521065

BØRGE MOGENSEN, "Shaker", matbord, Danmark, massiv bok, brännmärkt undertill, höjd ca 72, ca 140x89 cm

Allmänt bruksslitage, smärre repor, skråmor och bucklor i skivan. Saknar en skruv undertill

Möbler, Matbord

Rum 10

Børge Mogensen matbord

Budhistorik (3 bud)

3848559
3834543
3834542

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.