Brita Hansson oljemålning

521058

BRITA HANSSON (1918-1979): Hamnarbetare, monogramsignerad och daterad BH 51, olja på smörpapper, ca 31x40 cm

Ändringar/tillägg
Skall vara BRITA HANSSON (1918-1979)

Brita Hansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3813613
2018-02-12 08:34:39

2018-02-19 kl 19:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.