Curt Asker

521055

CURT ASKER (1930-2015), (8) Kompositioner, signerade Curt Asker, samtliga numrerade 1/49, etsningar, bladmått ca 27x39 resp 39x27 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 2

Curt  Asker

Budhistorik (12 bud)
3828892
1 300
3828901
1 300
3828892
3825705
3825705
650

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.